קליגרפיה – מתנות מקוריות בהתאמה אישית ירח 2

אם אתם שוברים את הראש בניסיון למצוא רעיונות מעניינים למתנות מיוחדות, מתנות מקוריות, שיש בהן סמליות, אצילות והשראה – יצירת קליגרפיה היא התשובה המושלמת למתנה המושלמת.

חברה שלכם פתחה קליניקה פרטית? לבן הזוג יש יום הולדת? עברתם לדירה חדשה ואתם מחפשים פריטים אומנותיים בעלי ערך? כאן, בגלריה, תוכלו למצוא ברכות מקוריות או תמונות אווירה מרעננות, משעשעות, כובשות לב ועיניים.

קליגרפיה סינית-יפנית פותחת צוהר לעולם מגוון ומרתק של ציורים המשלבים בהרמוניה ובקווים נקיים טבע, דמיון, הומור, אסוציאציות ורגשות.
בתוך המכלול הגדול, כל אחד יכול למצוא יצירה אליה יתחבר בקלות, תמונה שמביעה את נבכי נפשו של המצייר אותה, אך גם נוגעת בו אישית – מביעה משהו מתוכו, כמתבונן.

למי במיוחד יתאימו מתנות מעולם הקליגרפיה סינית-יפנית?

חובבי אמנות, אנשים שמעריכים אסתטיקה כסגנון ואיכות חיים, אנשים שמעצבים את בתיהם לפי עקרונות פנג שווי, אנשי מקצוע מתחומי רפואה משלימה, אומנים רב תחומיים ואנשים המתעניינים בתרבות המזרח – יתרגשו לקבל במתנה הזמנה לסדנת קליגרפיה סינית-יפנית, או ציור קליגרפיה מקורי או ברכה מיוחדת לרגל יום הולדת, יום נישואין, עבודה חדשה וכדומה.

תמונת קליגרפיה – מתנה מיוחדת

ייחודה של אמנות הקליגרפיה הוא ביכולתה לבטא מצב רוח ומחשבה. יתרה מזאת, תמונת קליגרפיה היא תמונה אנרגטית, המשקפת את עולמו הפנימי של היוצר – ה"כאן ועכשיו" שלו. אותה אנרגיה, הרהור ודמיון מועברים אל המתבונן, משפיעים, מעוררים, מסקרנים ומאתגרים אותו לפענח את נפשו של היוצר.

כדי לבחור את התמונה המתאימה ביותר לעסק או לבית שלכם, זו שתבטא את האמירה שאתם שואפים להקרין לסובבים אתכם בצורה הטובה והיצירתית ביותר, אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ באווירה אמנותית נעימה, על כוס קפה ומנת השראה משביעה.

ייעוץ אישי מומלץ גם לכל מי שמחפש רעיונות למתנות אותנטיות, מתנות מקוריות ולא שגרתיות להעניק ליקיריו. ביחד, נוכל להתאים ציורי קליגרפיה מעניינים לאופיים הייחודי או לשלב ספציפי בו הם נמצאים בחייהם.

במהלך הפגישה, תוכלו לשמוע יותר על משמעויות הסימניות ועל הקשר בינן לבין משמעות החיים.